دوره آموزش رایگان ساخت انوا...
\r\n\r\nاگر مدیر شرکت هستید امروز...
دانلود نرم افزار  مدیریت شر...
cms حروف اول عبارات Content Managemen...
سیستم تولید فیش حقوق برای ک...
c

ایده و آموزش یک دکوراسیون با تم طبیعت – کاردستی

دوستان عزیزم سلام

در این پست یک ایده ی جالب برایتان داریم، اگر علاقه مند به پرنده ها هستید، می توانید با آموزش این پست، یک تغییر دکوراسیون با تم طبیعت را تجربه کنید. ساخت این کاردستی بسته به علاقه و ذوق خود شماست. خیلی ساده و به وسیله ی یک شاخه ی شکسته ی درخت، مقداری خرده پارچه و کمی پشم شیشه و نخ و سوزن و یا در صورت موجود بودن از نمد به رنگ دلخواه، می توانید این کاردستی زیبا را بسازید.

کاردستی پرنده- ایده دکوراسیون (۴)

کاردستی پرنده- ایده دکوراسیون (۳)

برای ساخت این درخت و پرندگان که دکوری و تزئینی هستند، ابتدا یک شاخه درخت تهیه کنید. می توانید آن را از بخشی از دیوار یا سقف آویزان کنیدو یا داخل گلدان قرار دهید.

سپس با استفاده از الگوهای زیر روی پارچه و یا نمد، پرنده هایی را به رنگ های مختلف برش زده و بدوزید و داخل آن ها را با پشم شیشه پر کنید و بعد پرنده های زیبایتان را روی شاخه ی درختان قرار دهید.

برای گنجشک های زیر، از الگویی که داده شده روی پارچه معمولی یا نمد برش بزنید:

کاردستی پرنده- ایده دکوراسیون

سه تکه الگویی که در قسمت بالای تصویر زیر قرار دارند را بایدبرش بزنید. که یکی بدن پرنده و دیگری طرح بال و دیگری دم پرنده است.

سپس مثل قسمت پایین تصویر زیر، تکه ها را روی هم گذاشته و نشانه ی B را روی B  گذاشته و بدوزید، سپس طرف دیگر بدن را به همین صورت دوخته و فقط محلی را برای فرو کردن پشم شیشه باز بگذارید.

دوخت پرنده با پارچه دوخت پرنده با پارچه۱

طرح بعدی پرنده که به شکل کبوتر و یاکریم است هم به صورتی که در تصویر زیر قابل مشاهده است، باید برش زده شود:

در سمت چپ تصویر N1 حالت دولای بسته ی الگو را نشان میدهد و N2 حالا باز شده ی الگو را. قسمت دوم الگو هم مربوط به زیر شکم پرنده است. که میتوانید این قسمت را به رنگ دیگری برش بزنید. این طرح را هم به اندازه ی دلخواه برای پرنده به رنگ های مختلف برش بزنید، بدوزید و داخلش را با پشم شیشه پر کنید:

  کاردستی پرنده- ایده دکوراسیون (۲)

نکته: نقطه چین ها مسیر دوخت هستند. و محلی که باید باز بگذارید تا از آنجا پشم شیشه را داخل بدن پرنده کنید و بعد آنجا را بدوزید، انتهای دم پرنده است.

برای مشاهده تصاویر در سایز اصلی روی آنها کلیک کنید یا آنها را ذخیره نمایید.

می توانید یک درختچه ی زیبا با کلی پرنده رنگارنگ برای قسمتی از منزل‌تان بسازید و همیشه از دیدنش لذت ببرید. علاوه بر این، کاردستی ای که خودتان ساخته اید، بسیار باارزش تر و مهم تر است از زیبایی این دکوراسیون. چرا که هنر دست خود شماست.

پروانه

نگاشته شده توسط پروانه جهت دنبال کردن ایشان روی کلیک کنید در حال حاضر ایشان تعداد 258 مقاله ی منتشر شده دارند
پروانه درباره خودش چنین می گوید : میخواهم سبک باشم... سبک شوم... آنقدر که با ملایم‌ترین نسیم به پرواز درآیم...

تا این لحظه به جز شما 4,357 بازدید کننده دیگر این مقاله را خوانده و ۵ دیدگاه برایش نوشته اند لطفا شما هم نظر خودتان را بنویسید
مطالب زیر هم میتونه براتون جالب باشه

نظر شما چیه ؟

نظرات شما را حتما خواهیم خواند

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>