دوره آموزش رایگان ساخت انوا...
\r\n\r\nاگر مدیر شرکت هستید امروز...
دانلود نرم افزار  مدیریت شر...
cms حروف اول عبارات Content Managemen...
سیستم تولید فیش حقوق برای ک...
c

دریافت آسان فیش حقوق کارمندان آموزش و پرورش

برنامه ی مشاهده و ذخیره ی فیش حقوق آموزش و پرورش:

این پست برای کارمندان محترم آموزش و پرورش می باشد .و به معرفی یک برنامه برای مشاهده ی آسانتر فیش حقوق برای ایشان می پردازد:

دوستان قمر لطفا این برنامه را معرفی فرمایید ،

دانلود فیش حقوق آموزش و پرورش

دانلود فیش حقوق آموزش و پرورش

از اینجا دانلود کنید حجم ۷۰۰کیلو بایت برای دستگاه های اندرویدی

لینک در بازار : کلیک

فیشکار ” برنامه ی مشاهده و ذخیره ی فیش حقوق فیش حقوقی فرهنگیان کمک می کند صورتحساب حقوق خود را آسانتر از همیشه دریافت نمایید ،

البته اگر از رایانه استفاده می کنید بهتر است برای مشاهده ی و چاپ فیش حقوقی خود به سایت اداره آموزش و پرورش مراجعه کنید این برنامه برای گوشی ها و تبلت های اندرویدی طراحی شده است تا مشکل مشاهده ی صفحات وبسایت را در گوشی نداشته باشند ،

توضیحات کامل برنامه و مزایای دریافت فیش حقوق با استفاده از فیشکار به شرح زیر می باشد :

دریافت آسان فیش حقوق برای معلمان عزیز م کلیه ی کارمندان محترم آموزش و پرورش
کارمندان عزیز آموزش و پرورش :
این برنامه کمک می کند صورتحساب حقوق خود را با سهولت بیشتری دریافت نمایید ، با اینترنت کم سرعت گوشی سازگار است و مشکل نمایش صفحات وب در گوشی را ندارد ،و فیش ها به سادگی در گوشی ذخیره می شوند.
این برنامه برای آندسته از کارمندان محترم آموزش پرورش توصیه می شود که مایل به دریافت آسان فیش حقوق و ذخیره ی آن با گوشی موبایل هستند ،اگر به رایانه دسترسی دارید می توانید بدون این برنامه با مراجعه به سایت آموزش و پرورش منطقه ی خود صورتحساب حقوق خود را دریافت نمایید اما این برنامه قابلیت های خوبی دارد که دعوت می کنم تست نمایید.
مزایای این برنامه چیست ؟
۱-در گوشی یا تبلت دریافت فیش حقوق را با سهولت بیشتری انجام میدهد ، مشکل نمایش صفحات وبسایت را ندارد و فیش قابل چاپ و مناسب برای شما نمایش می دهد .
۲- ذخیره سازی آسان تنها با یک کلیک ، این برنامه صورتحساب حقوق شما را تنها با یک کلیک در دستگاه شما ذخیره کرده و آماده ی بایگانی و چاپ می نماید .
۳- بصورت خودکار تمام فیش های حقوق شما را در کارت حافظه ی دستگاه اندرویدیتان ذخیره می نماید .می توانید یک آرشیو کامل از فیش های حقوق خود را داشته باشید .(از زمان شروع تغذیه در سایت توسط اداره ی محل خدمت شما).
۴- نمایش اسلایدی تمام فیش های حقوقی شما
۵- فیشکار حداقل ممکن از حجم اینترنت شما استفاده می کند اگر بخاطر سرعت کم اینترنت گوشی نمی توانید فیش خود را دریافت نمایید این برنامه را تست فرمائید .
۶- مشاهده ی فیش قبل و بعد و ذخیره ی هر کدام آنقدر سریع و ساده است که مطمئنا رضایت شما را جلب خواهد کرد .
۷- نسبت به دریافت فیش حقوق با کامپیوتر نیاز به دانش خاصی ندارد ، یکبار کد پرسنلی و رمز ورود به سایت را وارد می کنید و دفعات بعد تنها با یک کلیک فیش حقوق خود را دریافت می نمایید .
۸- کاهش هزینه ها ، اگر برای دریافت فیش حقوق خود به کافی نت ها و مراکز خدمات کامپیوتری مراجعه می فرمایید ،با این برنامه می توانید با حداقل هزینه ی ممکن فیش خود را در گوشی ذخیره نمایید ،

–مزایای عمومی :
با مشاهده ی فیش حقوق خود در گوشی و ذخیره ی آن ، در تمام موارد جز ارائه ی فیش برای بانک و…. فیش خود را چاپ نمی کنید و از قطع درختان برای ساخت کاغذ جلوگیری می کنید . (:

این برنامه برای ادارت کدام مناطق یا نواحی و شهرها قابل استفاده است :

–فیشکار امکان دریافت فیش حقوق تمام ادارات آموزش و پرورش (حوزه های اداری و آموزشی) مناطق و نواحی را دارد .

در این نرم افزار رابطه ی بین آموزش و پرورش ، برنامه و من چیست ؟

– آموزش و پرورش منطقه ی شما فیش ها را در سایت منطقه قرار میدهد و می توانید بدون این برنامه هم انها را دریافت نمایید اما با توجه به مزایای گفته شده استفاده از ان توصیه می شود .
– شما برنامه را نصب می کنید و کد پرسنلی و رمز ورود به سایت دریافت فیش حقوق را وارد ان کرده ذخیره می نمایید .برنامه فیش حقوق شما را از سایت منطقه دریافت کرده و نمایش میدهد . اما مشکلات همیشگی را نخواهید داشت و قابلیت های بیشتری به شما میدهد .
– من نویسنده ی برنامه هستم و برنامه را پشتیبانی می کنم ،
– برنامه شخصی است و بسیاری از قابلیت های آن نیاز به فعال سازی با پرداخت درون برنامه ای دارد.

با تشکر از اینکه این برنامه را انتخاب کرده اید
ایده های بزرگ ، نرم افزار های مفید
آنا سافت

از اینجا دانلود کنید حجم ۷۰۰کیلو بایت برای دستگاه های اندرویدی

مدیریت قمر

نگاشته شده توسط مدیریت قمر جهت دنبال کردن ایشان روی کلیک کنید در حال حاضر ایشان تعداد 201 مقاله ی منتشر شده دارند
مدیریت قمر درباره خودش چنین می گوید : زمانبندی مناسب مطالب ،مسائل فنی ،تلاش جهت ادامه فعالیت سایت در مسیر ، نوشتن دانسته های خود و... که باعث شده دوستان ما را با نام مدیر سایت بشناسند . وضعیت فعلی :"رشته ای بر گردنم افکنده دوست می کشد هر جا که خاطرخواه اوست"

تا این لحظه به جز شما 4,835 بازدید کننده دیگر این مقاله را خوانده و ۸ دیدگاه برایش نوشته اند لطفا شما هم نظر خودتان را بنویسید
مطالب زیر هم میتونه براتون جالب باشه

نظر شما چیه ؟

نظرات شما را حتما خواهیم خواند

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>