دوره آموزش رایگان ساخت انوا...
\r\n\r\nاگر مدیر شرکت هستید امروز...
دانلود نرم افزار  مدیریت شر...
cms حروف اول عبارات Content Managemen...
سیستم تولید فیش حقوق برای ک...
c

چند ایده برای قاب عکس

سلام دوستان عزیزم

باز هم چند ایده جالب در رابطه با قاب عکس براتون آماده کردیم.

خب ممکنه قاب عکس هایی داشته باشید که برخی قسمت هاش شکسته. ولی با توجه به خلاقیت هایی که مردم سعی میکنن در بازیافت لوازم بکار ببرن، هیچ وسیله ای رو بعد از خراب شدن دور نریزید.

مثلا همین قاب عکس های شکسته و یا صدمه دیده و یا قدیمی و ساده رو میتونید با هم ترکیب کنید و باهاشون یک گلخونه ی زیبا و کوچیک به شکل یک خونه ی شیشه ای، دوباره تبدیل به یک دکور زیبا بکنید.

این کار سخت نیست  و فقط کافیه کمی حوصله بخرج بدید. بعدم میتونید چند تا گلدون ظریف و قشنگ داخل گلخونه تون قرار بدید و نمای زیبایی برای قسمتی از منزل بوجود بیارید. یا اینکه اگر گلدونی داخل تراس و بالکن دارید که نسبت به سرمای زمستون حساسه، در فصل سرما، این گلخونه ی کوچیک رو داخل بالکن یا تراس بذارید و گلدون حساس به سرما رو داخل گلخونه محافظت کنید تا فصل سرما بگذره.

طرح زیر رو ببینید:

ایده برای تبدیل قاب عکس به گلخانه کوچک

 

از قاب عکس های بزرگ و کوچیک شکسته و یا قدیمی استفاده کنید. میتونید در انتها اونو به رنگ دلخواه تون رنگ آمیزی کنید.

ایده ی بعدی باز هم در مورد قاب عکسه، میتونید جهت تنوع و یا برای بهره گیری در موارد خاص از این مدل قاب عکس ها استفاده کنید. ساختش خیلی سخت نیست. یک جعبه چوبی با ارتفاع کم لازمه و یک در که مثل قاب عکس حاشیه چوبی داشته باشه و وسطش هم شیشه داشته باشه. حتی می تونید از جعبه های محکم کفش استفاده کنید. فقط باید دور تا دور جعبه را یکم برش بزنید تا ارتفاعش کم بشه، برای در اون هم از در همون جعبه ی کفش که باید محکم بشه، استفاده کنید، وسطش رو خالی کنید، میتونید وسطش رو خالی بذارید یا بجای شیشه ی وسطش از طلق های بی رنگ و شفاف استفاده کنید. در پایان هم در جعبه رو از یک سمت به خود جعبه محکم بچسبونید. و جعبه را روی دیوار نصب کنید. البته فراموش نکنید که برای سطح بیرونی جعبه از یک پوشش مثل کاغذ رنگی و … استفاده کنید تا آرم و مارک های جعبه کفش دیده نشه و همچنین ظاهر زیباتری هم داشته باشه.

بعد هم این قاب عکس را مثلا در اتاق کودکتان قرار بدید و هر بار که نقاشی جدیدی کشید، داخل قاب عکس بذارید. و نقاشی بعدی هم در جلوی نقاشی قبلی. این طوری هم یک دکور زیبا خواهید داشت. هم میتونید تصاویر و نقاشی ها و سایر چیزها از این دست را یک جا و مرتب و م تمیز نگه داری کنید.

اگر بتونید جعبه قاب عکستون رو شیک و زیبا بسازید، بعنوان یک دکور زیبا داخل هال و پذیرایی هم میتونه چشم گیر باشه. و تصاویر خانوادگی تون رو داخلش قرار بدید. حتی میشه دور تا دور داخل قاب رو با لامپ های رنگی روشن کنید . زیبایی بیشتری به قاب خاص خودتون بدید. از این ایده خوشتون اومد؟ امیدوارم براتون جالب بوده باشه…

 

 

 

ایده برای قاب عکس

ایده برای قاب عکس - قاب عکس در دار

ایده سوم هم برای اون هایی که خیلی اهل تنوع و نوستالژی بازی هستند:

قاب عکسی به شکل پنجره با هزار حرف و زیبایی:

ایده قاب عکس طرح پنجره

اگر قاب عکس ساده ای دارید و می خواهید به این شکل تبدیلش کنید، من راحت ترین راه رو بهتون پیشنهاد میکنم ، از مقوای همرنگ با دور قاب استفاده کنید و دو لوله ی باریک مقوایی بسازید و به شکل + وسط قاب قرار بدید و ابتداو انتهای لوله های باریک را به قاب بچسبونید.

پروانه

نگاشته شده توسط پروانه جهت دنبال کردن ایشان روی کلیک کنید در حال حاضر ایشان تعداد 258 مقاله ی منتشر شده دارند
پروانه درباره خودش چنین می گوید : میخواهم سبک باشم... سبک شوم... آنقدر که با ملایم‌ترین نسیم به پرواز درآیم...

تا این لحظه به جز شما 2,761 بازدید کننده دیگر این مقاله را خوانده و ۲ دیدگاه برایش نوشته اند لطفا شما هم نظر خودتان را بنویسید
مطالب زیر هم میتونه براتون جالب باشه

نظر شما چیه ؟

نظرات شما را حتما خواهیم خواند

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>