دوره آموزش رایگان ساخت انوا...
\r\n\r\nاگر مدیر شرکت هستید امروز...
دانلود نرم افزار  مدیریت شر...
cms حروف اول عبارات Content Managemen...
سیستم تولید فیش حقوق برای ک...
c

۱۰ ایده جالب برای دکوراسیون منزل

در این پست ۱۰ ایده ی جالب و البته برخی هم مفید در زمینه دکوراسیون منزل به شما معرفی میکنیم.

مفید از این جهت که در شرایطی که اکثر ماها به دنبال داشتن لوازمی هستیم که چند کاربرد داشته باشند و کم جا نیز باشند ، برخی از این ایده ها نیز لوازم مناسب برای این نیاز ما بحساب می آیند.

برخی دیگر نیز ایده هایی مفرح و جالب که بهتر است خودتان در تصاویر زیر آنها را ببینید:

ایده ی اول :

آنچه در تصویر زیر مشاهده میکنید یک مبل ساده است که در آن نیز بسته میشود. اما این مبل قبلیت جالبی دارد. یعنی تمام بالشتک های آن قابل خارج کردن هستند.علاوه بر این که قابل خارج کردن هستند، این جعبه قابلیت تبدیل شدن به یک میز را دارد. بالشتک ها نیز پایه دار هستندو می توان پایه های آنها را باز کرد.

ایده لوازم ۱کم جا ۴

و در نتیجه می بینید که یک میز و صندلی نشیمن و حتی غذاخوری می تواند چه جالب جمع و پهن شود.

ایده لوازم کم جا ۴

ایده دوم :

در تصویر زیر مشاهده می کنید که اینجا بخشی از منزل است. اما جالب این که باید بدانید این هم یک ایده برای استفاده بهینه از فضاست. برای آنها بهتر متوجه بشوید تصویر بعدی را ببینید:

ایده لوازم ۱کم جا ۲طراحی کمدهای دیواری و حتی زمینی ونیز کشوهایی در کف خانه ، این نیز می تواند ایده ای باشد برای علاقه مندان.

ایده لوازم ۲کم جا ۲

 

ایده سوم:

طرح این ایده خیلی جالب است. در سمت چپ تصویر می بینید که تخت خواب بصورت کشویی بیرون می آید و بعد میتوان دوباره آن را بصورت کشویی داخل برد. تا فضایی را اشتغال نکند. در سمت راست نیز پله ها بصورت کشوی وسایل، طراحی و ساخته شده اند.

ایده لوازم کم جا

ایده  چهارم:

این هم یک شکل دیگر برای استفاده بهینه از فضا. ساخت تخت خواب در مابین کف و سقف. در این حالت از فضای زیر تخت خواب برای قرار دادن میز کار و… میتوان استفاده کرد.

ایده لوازم کم جا۳

ایده پنجم:

ین ایده نیز به تخت هواب مربوط است . اما ارتباطی به استفاده بهینه از فضا ندارد. اما ایده ای جالب و هیجان انگیز است. تبدیل تخت خواب به تابی برای خواب :

۰۵البته لزوما نباید خود تخت خواب را تبدیل به تاب کرد. می تواند از یک سطح ساده ی صاف و چوبی نیز استفاده نمودو بعد از نصب محکم آن از سقف، روی آن را با رختخواب آماده ی خواب نمود. حتما لذت بخش خواهد بود تاب خوردن در زمان خواب…

ایده تخت خواب ۵

ایده ششم:

باز هم ایده ای برای لوازم کم جا. طراحی جالب این میز و صندلی به گونه ای است که آن را در زمان دم استفاده بصورت تخت روی دیوار می خوابانند و در زمان استفاده آن را مثل تصویر باز می کنند :

ایده میز  و صندلی - لوازم کم جا - ۸

ایده هفتم:

این یک میز کار جلوی اپن آشپزخانه است:

ایده لوازم کم جا تخت خواب ۹

البته میزی که میشود بعد از اتمام کار، آن را جمع کرد:

ایده لوازم کم جا ۲ تخت خواب ۹

و موقع خواب هم آن را تبدیل به تخوت خواب کرد :

ایده لوازم کم جا ۳ تخت خواب ۹

ایده هشتم:

ایده ای برای جاکفشی. اگر اتفاقا استوانه هایی به این شکل از جنس های مختلف دارید. و نمیدانید با آنها چه کار کنید. یک جاکفشی جالب بسازید:

ایده جاکفشی۶

ایده نهم:

شاید یک کشوی چوبی قدیمی بازمانده از یک میز چوبی که تمامش شکسته و فقط این کشوی آن با قیمانده است در اختیارتان باشد. با نصب آن بر روی دیوار، یک طاقچه و آویز خاص بسازید:

ایده طاقچه ۱۰ایده دهم:

باز هم وسیله ای کم جا و جالب.

این میز کار را می توان بلند کرد و جمع کرد. هم میز کار است. هم قفسه وسایل. هم بعد از جمع شدن ، قسمت مشکی رنگ میز میشود تخته سیاهی برای نوشتن یادداشت ها. البته میشود بجای تخته ی نوشتن، از آینده استفاده کرد. نمونه این میز را قبلا برایتان گذاشته بودیم به همزاه آموزش ساخت آن ، اینجا را کلیک کنید و ببینید.

 

ایده میز - لوازم کم جا ۷

پروانه

نگاشته شده توسط پروانه جهت دنبال کردن ایشان روی کلیک کنید در حال حاضر ایشان تعداد 258 مقاله ی منتشر شده دارند
پروانه درباره خودش چنین می گوید : میخواهم سبک باشم... سبک شوم... آنقدر که با ملایم‌ترین نسیم به پرواز درآیم...

تا این لحظه به جز شما 7,239 بازدید کننده دیگر این مقاله را خوانده و ۲ دیدگاه برایش نوشته اند لطفا شما هم نظر خودتان را بنویسید
مطالب زیر هم میتونه براتون جالب باشه

نظر شما چیه ؟

نظرات شما را حتما خواهیم خواند

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>