دوره آموزش رایگان ساخت انوا...
\r\n\r\nاگر مدیر شرکت هستید امروز...
دانلود نرم افزار  مدیریت شر...
cms حروف اول عبارات Content Managemen...
سیستم تولید فیش حقوق برای ک...
c

۵ ایده

سلام دوستان عزیز.

۵ ایده ی ساده اما جالب :

اول:

در مورد حمام بردن کودکان هستش. تصویر زیر رو ببینید: می تونید از یک چیزی شبیه شی داخل تصویر برای قرار دادن روی سر کودک استفاده کنین که آب داخل چشماش نره:

ایده حمام کردن کودکان

ایده دوم :

شستشوی دست کودکان. دست بچه ها به شیر آب نمیرسه؟ از تصویر زیر ایده بگیرید و مناسب با شیر آب روشویی منزلتون، از یکی از ظروف خالی شده ی شامپو، مایع دستشویی و… که باید مثل تصویر برش بزنید برای رسوندن آب به جلوتر استفاده کنید تا بچه ها راحت بتونن داخل روشویی دستاشونو بشورن.

 

ایده شستشوی دست کودکان

سوم:

در مورد جا صابونی هستش. فرض کنید اگه یه همچین جاصابونی داشته باشیم چقدر خوب میشه. دیگه اب زیر صابون جمع نمیشه و صابون همیشه خشکه.

ایده جا صابونی

چهارم:

در مورد مسواک زدن. البته همچین چیزی رو نمیدونم از کجا میشه پیدا کرد. ولی جالبه. از سوراخ زیرش آب بیرون میاد. وقتی هم که میخواهیم آب داخل دهن بشه برای شستشو، سوراخ زیر رو با دست نگه میداریم( فشار میدیم) و آب به سمت بالا بر میگرده.

ایده مسواک زدن

پنجم:

این هم تصویر یک کشوی لباس هستش که بعد از یکی دو بار برداشتن لباس ممکنه این شکلی شده باشه:

ایده مرتبکردن لباس ها در کشو

که میشه با تکه های مقوا به این شکل در آوردش . کافیه فقط یک بار این تکه های مقوا رو بصورت لوزی یا مربع داخل کشو درست کنید، دیگه برای همیشه موقع برداشتن و گذاشتن لباسا ، هر کدوم میرن تو یکی از فضاهای خالی و همیشه کشوی شما مرتب خواهد بود.

ایده مرتبکردن لباس ها در کشو۱

 

پروانه

نگاشته شده توسط پروانه جهت دنبال کردن ایشان روی کلیک کنید در حال حاضر ایشان تعداد 258 مقاله ی منتشر شده دارند
پروانه درباره خودش چنین می گوید : میخواهم سبک باشم... سبک شوم... آنقدر که با ملایم‌ترین نسیم به پرواز درآیم...

تا این لحظه به جز شما 3,062 بازدید کننده دیگر این مقاله را خوانده و ۴ دیدگاه برایش نوشته اند لطفا شما هم نظر خودتان را بنویسید
مطالب زیر هم میتونه براتون جالب باشه

نظر شما چیه ؟

نظرات شما را حتما خواهیم خواند

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>