دوره آموزش رایگان ساخت انوا...
\r\n\r\nاگر مدیر شرکت هستید امروز...
دانلود نرم افزار  مدیریت شر...
cms حروف اول عبارات Content Managemen...
سیستم تولید فیش حقوق برای ک...
c

آموزش عروسک خمیری

سلام دوستان عزیز امروز میخوام طرز ساخت این نی نی که یه نوع مگنت هستش رو بهتون آموزش بدم البته عذر خواهی میکنم که از مراحل کار عکس ندارم اما سعی میکنم به طور واضحی توضیح بدم. ولی اگر جاییشو متوجه نشدید سوال کنید در خدمتم.

Image0690

خب ابتدا یه گردی کوجولو از خمیر برمی داریم به عنوان سر عرسک وقتی خب گردش کردیم یه کم فشارش میدیم تا پهن شه  بعد دوتا مهره به عنوان چشماش استفاده کردم برای بینیشم که یه ذره خمیر گرد میذاریم . مژه  ابروشم رو وقتی خشک شد با ماژیک سی دی میکشیم. دوتا گردی کوچولو هم که وسطشو با ابزار سوراخ کردیم برای گو . استفاده میکنیم لپاشو هم با یه کم رژ گونه آرایشش میکنیم. حالا برای پسونکش یه گردی کوچولو را پهن کنید به بچسبونید جای لباش و یه نوار باریک هم برای دسته ی پسونکش درست میکنیم.

برای تنش هم یه اشک متوسط درست میکنیم و اونو هم فشار میدیم تا کمی پهن شه بعد برش میداریم و به صورت عمودی میذاریم تا بایسته(با یه ذره فشار دادن راحت می ایسته)

حالا میریم سراغ مامی این نی نی برای اونم یه گردی متوسط را پهن کنید برش دارید و توی دستتون با ابزار دور تار دورشو چین بدین (اگه ابزار ندارید با یه میله یا هرچیزی میشه این کار رو انجام داد . میله رو میزاری لبه ی دایره طوری که طول میله به سمت مرکز دایره باشه بعد هی یه کم فشار میدی لبه ی دایره رو که کمی خمیر باز شه و این کار رو با فاصله های کمی انجام میدی) بعد میذاریمش زمین و اون تنه ای که درست کرده بودیم رو میزاریم روش  دور تا دور مامی رو جمع می کنیم.

برای پاهاشم دو تا اشکه که پهنشون میکنیم و به عنوان کف پا میچسبویم و برای انگشتاشم از سایزهای مختلف گردی استفاده کردم.

حالا دستاشو باید درست کنیم: دوتا اشک درست میکنیم که خیلی سرش تیز نباشه از اون سرش که باریک تره یه کم فشار می دیم برای کف دستش بعد چهار تا برش با قیچی میزنیم برای انگشتاش. دستاشو میجسبونیم .

حالا برای موهاش از رنگ زرد استفاده کردم یه نوار باریک درست میکنیم از هر دوطرف یه مقداریشو لوله میکنیم و میچسبونیم روی سرش

برای اون پاپیون هم یه اشک دو سر تیز درست کرده فشار میدهیم دوسر اشک رو به هم میرسونیم یه اشک دیگه هم مثل اون درست کرده بعد دوسر دوتا اشک رو به هم میچسبونیم برای وسط پاپپون هم یه نوار کوچولو درست میکنیم . من برای اینکه زیباتر بشه با ماژیک پاپیونش رو خال خالی کردم.

اینو هم میشه اینطوری دکوری استفاده کرد هم میشه یه آهنربا به پشت کار چسبوند و به عنوان مگنت تزئینی روی در یخچال استفاده کرد.

امیدوارم از این کار خوشتون بیاد و توضیحات من هم کامل و واضح باشه

arezoo akbari

نگاشته شده توسط arezoo akbari جهت دنبال کردن ایشان روی کلیک کنید در حال حاضر ایشان تعداد 4 مقاله ی منتشر شده دارند
arezoo akbari درباره خودش چنین می گوید : من به آمار زمین مشکوکم اگر شهر پر از آدمهاست *پس چرا یوسف زهرا تنهاست

تا این لحظه به جز شما 1,544 بازدید کننده دیگر این مقاله را خوانده و ۳ دیدگاه برایش نوشته اند لطفا شما هم نظر خودتان را بنویسید
مطالب زیر هم میتونه براتون جالب باشه

نظر شما چیه ؟

نظرات شما را حتما خواهیم خواند

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>