دوره آموزش رایگان ساخت انوا...
\r\n\r\nاگر مدیر شرکت هستید امروز...
دانلود نرم افزار  مدیریت شر...
cms حروف اول عبارات Content Managemen...
سیستم تولید فیش حقوق برای ک...
c

آموزش دوخت کیف با پارچه

کیف دستی یک از همراهان همیشگی خانم هاست . در واقع خانم ها عادت دارند که به محض خروج از خانه کیف دستی شان را بردارند . اگر دوست دارید که با هر رنگ لباسی که می پوشید یک نمونه کیف ست کنید و زیباییتان چند برابر شود دیگر نیازی به هزینه کردن مبالغ بالا و خرید انواع مختلف کیف ها در رنگ بندی های مختلف نیست . ایده ی امروز مجله ی اینترنتی قمر مربوط به دوخت ساده ی کیف دستی خانم هاست . برای دوخت این کیف های دستی بهترین گزینه پارچه های توپ توپی است . اگر پارچه دیگر هم استفاده شود چیزی از زیبایی کار را کم نمی کند .

مدل کیف پارچه ای

به اندازه ای که دوست دارید کیف دستی تان بزرگ و کوچک باشد پارچه تهیه کنید . پارچه را دولا روی هم بگذارید و دو سر آزاد آن برای برای دوخت زیپ د ر مرحله های بعدی کار باز بگذارید و از دو طرف بدوزید .

دوخت کیف پارچه ای

شما برای چین دادن به پارچه کیف دستی  باید چهار طرف یک مربع را علامت گذاری کنید . اگر از پارچه های توپی استفاده میکنید که کار اندازه گیری برایتان ساده است . در غیر این صورت می توانید از یک الگو برای اندازه گیری دقیق استفاده کنید . سوزن را از زیر پارچه عبور دهید .

دوخت کیف پارچه ای

نخ را از یک گوشه مربع به گوشه ی دیگر ببرید و یک کوک کوچک در گوشه ی مربع بزنید .

دوخت کیف پارچه ای

برای گوشه های دیگر مربع هم همین کار را بکنید تا نخ باز هم به محل گره اولیه خود برسد .

دوخت کیف پارچه ای

حالا نخ را از زیر کار آرام بکشید که پارچه جمع شود .

دوخت کیف پارچه ای

شکل پایانی کار به این صورت است . یک گل زیبا از توپ توپی های پارچه ساخته اید . به تعدای که نیاز دارید از این گل های پارچه ای بدوزید و آخر سر روی پارچه با ظرافت اتو بکشید . طوری که هیچ کدام از چین ها باز نشود و همه ی چن های پارچه در سمت درست خود اتو شوند .

دوخت کیف پارچه ای

در آخرزیپ کیف را بدوزید و کیف دستی تان را آماده کنید .

دوخت کیف پارچه ای

حالا رنگ این کیف دستی را با لباستان ست کنید . شما دیگر یاد گرفته اید که چطور متوازن با رنگ لباستان یک کیف دستی خوشگل و شیک بسازید که برایتان کم هزینه تمام شود .

فاطمه

نگاشته شده توسط فاطمه جهت دنبال کردن ایشان روی کلیک کنید در حال حاضر ایشان تعداد 125 مقاله ی منتشر شده دارند
فاطمه درباره خودش چنین می گوید : من کیستم ؟ موجودی که بی لطف خدا نیستم ...

تا این لحظه به جز شما 84,857 بازدید کننده دیگر این مقاله را خوانده و ۳۸ دیدگاه برایش نوشته اند لطفا شما هم نظر خودتان را بنویسید
مطالب زیر هم میتونه براتون جالب باشه

نظر شما چیه ؟

نظرات شما را حتما خواهیم خواند

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>