دوره آموزش رایگان ساخت انوا...
\r\n\r\nاگر مدیر شرکت هستید امروز...
دانلود نرم افزار  مدیریت شر...
cms حروف اول عبارات Content Managemen...
سیستم تولید فیش حقوق برای ک...
c

چند کاربرد متفاوت برای قاب عکس

 اگر قاب عکسی در منزل دارید که شیشه آن شکسته ، یا حتی اگر نشکسته و تصویر مناسبی برای قاب گرفتن داخل آن ندارید، و یا دلتان یک تنوع میخواهد، و یا دنبال لوازم و سایل منحصر به فرد هستید، میتوانید از قاب عکس های تان به چند منظور متفاوت و جالب نیز استفاده کنید:

 

با چهار ایده ی متفاوت برای قاب عکس با ما همراه باشید:

 

۱- ساخت یک قاب برای یادداشت ها و لوازم روی میز!

تعجب نکنید این ایده ی جالبیست که حتما از آن خوشتان خواهد آمد. قاب عکستان را تبدیل به یک قاب رومیزی کنید (اگر پایه ندارد برایش پایه قرار دهید) و با چند تکه پارچه ساده چند ردیف طبقه داخل قاب بسازید و یادداشت ها، قلم و مواردی از این دست را روی میزتان داخل قاب قرار دهید. نظرتان در مورد این ایده ی جالب چیست؟ تصویر زیر را ببینید و دست به کار شوید:

قاب یادداشت رومیزی

۲- ساخت قاب دیواری برجسته:

این ایده نیز باید برایتان به همان اندازه جالب باشد. کافیست قسمت پشت قاب را از دور قسمت جلویی جدا کرده و برای پشت قاب یک فضایی جهت قرار دادن وسایل بسازید و بعد این دو را به هم متصل کرده و روی دیوار نصب کنید:

قاب های برجسته

قاب برجسته دیواری۳- ساخت جاکلیدی:

مدل های جاکلیدی برای دیوار منزل به فراوانی یافت میشوند. اما شما اگر قصد دارید یک مدل متفاوت از جاکلیدی داشته باشید، این مدل را امتحان کنید:

 

قاب جاکلیدی

۴-قاب جواهرات:

اگر یک قاب عکس کوچک یا حتی بزرگ دارید با دوخت یک بالشتک ساده ی پارچه و قرار دادن آن داخل قاب و یک سوزن ته گرد و یا هر چیزی که بتواند این کاربرد را د اشته باشد، یک قاب جواهرات بسازید. مثلا میتوانید یک قاب منحصر به فرد برای قرار دادن حلقه تان در زمانی از روز که آن را از دست تان خاج می کنید، بسازید:

قاب جای جواهرات

امیدوارم از این چهار ایده استفاده کنید و خوشتون اومده باشه.

 

پروانه

نگاشته شده توسط پروانه جهت دنبال کردن ایشان روی کلیک کنید در حال حاضر ایشان تعداد 258 مقاله ی منتشر شده دارند
پروانه درباره خودش چنین می گوید : میخواهم سبک باشم... سبک شوم... آنقدر که با ملایم‌ترین نسیم به پرواز درآیم...

تا این لحظه به جز شما 2,161 بازدید کننده دیگر این مقاله را خوانده و ۲ دیدگاه برایش نوشته اند لطفا شما هم نظر خودتان را بنویسید
مطالب زیر هم میتونه براتون جالب باشه

نظر شما چیه ؟

نظرات شما را حتما خواهیم خواند

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>