دوره آموزش رایگان ساخت انوا...
\r\n\r\nاگر مدیر شرکت هستید امروز...
دانلود نرم افزار  مدیریت شر...
cms حروف اول عبارات Content Managemen...
سیستم تولید فیش حقوق برای ک...
c

آموزش ساده روبان دوزی گل

آموزش این گل روبان دوزی جدید را از دست ندهید. با دوخت تعدادی از این گلها بر روی یک پارچه ی مناسب، میتوانید یک تابلوی زیبا شبیه تصویر زیر آماده کنید.

 

ribbon

در مرحله ی اول پارچه ی تان را روی کارگاه گلدوزی محکم کنید و یا دور تا دور یک قاب مناسب، مثل تصویر زیر با گیره پارچه را محکم ببندید(تصویر۱)

سپس چند دایره روی پارچه بکشید( با صابون خیاطی) اندازه ی دایره ها تعیین کننده ی اندازه ی گلها هستند. این دایره ها محل دوخت گلها هستند. حالا یک تصویر ذهنی از محل گلها دارید. برای شروع سوزنی را که روبان به رنگ دلخواهتان را از داخل آن عبور داده اید (روبان یک سانتی متری برای این گل) از زیر پارچه داخل کنید و از وسط یکی از دایره ها بیرون بیاورید(تصویر۲)

ribbon2

حالا سوزن را در کنار همان محلی که بیرون آمده دوباره داخل کنید و طرحی شبیه تصویر ۲ را ایجاد نمایید.

حالا همان کار را تا جایی ادامه دهید (تصویر ۳)که دایره تان پر شود. (تصویر۴)

ribbon3پس از پر شدن دایره ( در این رحله سوزن پشت پارچه باشد) حالا سوزن را از زیر (پشت) پارچه فرو کنید و از روی پارچه و کنار گلها خارج نموده و مثل تصویر ۴ با فاصله های حدود دو یا سه سانت دوباره داخل پارچه فرو کنید و دوباره از کنار همان محل بیرون بیاورید و مثل تصویر ۵ به این کار ادامه دهید تا سه دفعه. در تصویر ۶ شما پشت پارچه را مشاهده میکنید.

ribbon4

از این گل به رنگهای مختلف بدوزید و در پایان با دوخت ساقه و برگ به کار خاتمه دهید.

ribbon5

پروانه

نگاشته شده توسط پروانه جهت دنبال کردن ایشان روی کلیک کنید در حال حاضر ایشان تعداد 258 مقاله ی منتشر شده دارند
پروانه درباره خودش چنین می گوید : میخواهم سبک باشم... سبک شوم... آنقدر که با ملایم‌ترین نسیم به پرواز درآیم...

تا این لحظه به جز شما 4,747 بازدید کننده دیگر این مقاله را خوانده و ۳ دیدگاه برایش نوشته اند لطفا شما هم نظر خودتان را بنویسید
مطالب زیر هم میتونه براتون جالب باشه

نظر شما چیه ؟

نظرات شما را حتما خواهیم خواند

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>