دوره آموزش رایگان ساخت انوا...
\r\n\r\nاگر مدیر شرکت هستید امروز...
دانلود نرم افزار  مدیریت شر...
cms حروف اول عبارات Content Managemen...
سیستم تولید فیش حقوق برای ک...
c

تزیینات تولد با تم رنگین کمان

این روزها همه ی مادران دوست دارند که یک تم خاص برای جشن تولدهای بچه ها در نظر بگیرند و متناسب با تمی که انتخاب کرده اند تزیینات ، کیک ، لباس و گیفت های تولد را تدارک ببینند . اگر تم رنگین کمان را برای تولد فرزندتان انتخاب کرده اید ایده تزیین رنگین کمانی گلدان را دنبال کنید .

تزئین جشن تولد

این ایده برای تزیین بوفه ، طاقچه های پذیرایی ، فضای خالی زیر گل میز و … مناسب است . تزیین رنگین کمانی گلدان ها را فنجان و بادکنک های رنگی بر عهده دارند و البته یک دست توانمند که حتما همه ی بانوان ایرانی دارند .
دهانه ی بادکنک ها را باز کنید و فنجان ها را از ته وارد دهانه ی بادکنک ها کنید وبادکنک را به بالا بکشید . سپس با فرو کردن انگشت دست در سوراخ دهانه ی بادکنک به سمت داخل جای نگهداری و گذاشتن گل را بیازید . این گلدان ها برای نگهداشتن یک شاخه گل مناسب است . بادکنک هایی که انتخاب می کنید باید از جنس مرغوب باشند و خاصیت کشسانی خوبی داشته باشند . اگر از بادکنک های بزرگتری می خواهید استفاده کنید می توانید به جای فنجان از لیوان هم استفاده کنید . به هر رنگی که بادکنک دارید از این گلدان ها بسازید و لیوان ها را به ترتیب رنگ های رنگین کمان به صف بکشید و از ایده تان لذت ببرید .

تزئین جشن تولد

از شاخه گلهای حیاط بخاطر ظرافتی که برگ و ساقه شان دارد برای این گلدان استفاده کنید . اگر دوست دارید که گلدان را برای مدتی نگهدارید و گل ها خشک و پژمرده نشوند داخل فنجان پس از روکش کردن با بادکنک آب بریزید .

تزئین جشن تولد

به این ترتیب یک ایده ی جدید برای تولد با تم رنگین کمان داشته باشید .

فاطمه

نگاشته شده توسط فاطمه جهت دنبال کردن ایشان روی کلیک کنید در حال حاضر ایشان تعداد 125 مقاله ی منتشر شده دارند
فاطمه درباره خودش چنین می گوید : من کیستم ؟ موجودی که بی لطف خدا نیستم ...

تا این لحظه به جز شما 15,076 بازدید کننده دیگر این مقاله را خوانده و ۹ دیدگاه برایش نوشته اند لطفا شما هم نظر خودتان را بنویسید
مطالب زیر هم میتونه براتون جالب باشه

نظر شما چیه ؟

نظرات شما را حتما خواهیم خواند

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>