سلام دوستای گلم امروز یه رو...
خوب فصل مدرسه هاست  دانش آم...
امسال را گوجه فرنگی کاشتیم\r\n...
\r\nدر این پست از مجله اینترنت...
نمونه و مدل لباس فرم مدرسه  ...
انواع مدل لباس فرم مدرسه دب...
bloger-article
پرسش و پاسخ

ست چاقو

تزیینات تولد با تم رنگین کمان

این روزها همه ی مادران دوست دارند که یک تم خاص برای جشن تولدهای بچه ها در نظر بگیرند و متناسب با تمی که انتخاب کرده اند تزیینات ، کیک ، لباس و گیفت های تولد را تدارک ببینند . اگر تم رنگین کمان را برای تولد فرزندتان انتخاب کرده اید ایده تزیین رنگین کمانی گلدان را دنبال کنید .

تزئین جشن تولد

این ایده برای تزیین بوفه ، طاقچه های پذیرایی ، فضای خالی زیر گل میز و … مناسب است . تزیین رنگین کمانی گلدان ها را فنجان و بادکنک های رنگی بر عهده دارند و البته یک دست توانمند که حتما همه ی بانوان ایرانی دارند .
دهانه ی بادکنک ها را باز کنید و فنجان ها را از ته وارد دهانه ی بادکنک ها کنید وبادکنک را به بالا بکشید . سپس با فرو کردن انگشت دست در سوراخ دهانه ی بادکنک به سمت داخل جای نگهداری و گذاشتن گل را بیازید . این گلدان ها برای نگهداشتن یک شاخه گل مناسب است . بادکنک هایی که انتخاب می کنید باید از جنس مرغوب باشند و خاصیت کشسانی خوبی داشته باشند . اگر از بادکنک های بزرگتری می خواهید استفاده کنید می توانید به جای فنجان از لیوان هم استفاده کنید . به هر رنگی که بادکنک دارید از این گلدان ها بسازید و لیوان ها را به ترتیب رنگ های رنگین کمان به صف بکشید و از ایده تان لذت ببرید .

تزئین جشن تولد

از شاخه گلهای حیاط بخاطر ظرافتی که برگ و ساقه شان دارد برای این گلدان استفاده کنید . اگر دوست دارید که گلدان را برای مدتی نگهدارید و گل ها خشک و پژمرده نشوند داخل فنجان پس از روکش کردن با بادکنک آب بریزید .

تزئین جشن تولد

به این ترتیب یک ایده ی جدید برای تولد با تم رنگین کمان داشته باشید .

فاطمه

نوشته ای از فاطمه جهت دنبال کردن ایشان روی کلیک کنید در حال حاضر ایشان تعداد 125 مقاله ی منتشر شده دارند
فاطمه درباره خودش چنین می گوید : من کیستم ؟ موجودی که بی لطف خدا نیستم ...

ask-a-quation شما هم قمر نویس شوید بنویسیم تا دیگران هم بنویسند ! تا این لحظه به جز شما 11,371 بازدید کننده دیگر این مقاله را خوانده و ۸ دیدگاه برایش نوشته اند لطفا شما هم نظر خودتان را بنویسید مطالب زیر هم میتونه براتون جالب باشه

نظر شما چیه ؟

  

  

نظرات شما را حتما خواهیم خواند

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

ساعترب
تل موی جادویی
بخش های قمر

نویسندگان”شما هم نویسنده شوید!”

1400488242