باز هم یک سرگرمی و کاردستی س...
안녕하세요\r\nاز همراهیتون 감사...
سلام دوستان عزیزم\r\n\r\nدر این پ...
شاید وارد کردن کودک به بخش ت...
سلام خدمت همراهان گرامی قمر...
با سلام\r\n\r\nارزش امشب از هزار ...
انتشار مقاله نوشتن مطلب ساخت وبلاگ

Featuring Top 1/%cat_% of دفترچه یاداشت ها و خاطرات

SEW6

تزیینات تولد با تم رنگین کمان

این روزها همه ی مادران دوست دارند که یک تم خاص برای جشن تولدهای بچه ها در نظر بگیرند و متناسب با تمی که انتخاب کرده اند تزیینات ، کیک ، لباس و گیفت های تولد را تدارک ببینند . اگر تم رنگین کمان را برای تولد فرزندتان انتخاب کرده اید ایده تزیین رنگین کمانی گلدان را دنبال کنید .

تزئین جشن تولد

این ایده برای تزیین بوفه ، طاقچه های پذیرایی ، فضای خالی زیر گل میز و … مناسب است . تزیین رنگین کمانی گلدان ها را فنجان و بادکنک های رنگی بر عهده دارند و البته یک دست توانمند که حتما همه ی بانوان ایرانی دارند .
دهانه ی بادکنک ها را باز کنید و فنجان ها را از ته وارد دهانه ی بادکنک ها کنید وبادکنک را به بالا بکشید . سپس با فرو کردن انگشت دست در سوراخ دهانه ی بادکنک به سمت داخل جای نگهداری و گذاشتن گل را بیازید . این گلدان ها برای نگهداشتن یک شاخه گل مناسب است . بادکنک هایی که انتخاب می کنید باید از جنس مرغوب باشند و خاصیت کشسانی خوبی داشته باشند . اگر از بادکنک های بزرگتری می خواهید استفاده کنید می توانید به جای فنجان از لیوان هم استفاده کنید . به هر رنگی که بادکنک دارید از این گلدان ها بسازید و لیوان ها را به ترتیب رنگ های رنگین کمان به صف بکشید و از ایده تان لذت ببرید .

تزئین جشن تولد

از شاخه گلهای حیاط بخاطر ظرافتی که برگ و ساقه شان دارد برای این گلدان استفاده کنید . اگر دوست دارید که گلدان را برای مدتی نگهدارید و گل ها خشک و پژمرده نشوند داخل فنجان پس از روکش کردن با بادکنک آب بریزید .

تزئین جشن تولد

به این ترتیب یک ایده ی جدید برای تولد با تم رنگین کمان داشته باشید .

فاطمه

نگاشته شده توسط فاطمه جهت دنبال کردن ایشان روی کلیک کنید در حال حاضر ایشان تعداد 125 مقاله ی منتشر شده دارند
فاطمه درباره خودش چنین می گوید : من کیستم ؟ موجودی که بی لطف خدا نیستم ...

تا این لحظه به جز شما 13,056 بازدید کننده دیگر این مقاله را خوانده و ۹ دیدگاه برایش نوشته اند لطفا شما هم نظر خودتان را بنویسید
مطالب زیر هم میتونه براتون جالب باشه

نظر شما چیه ؟

  

  

نظرات شما را حتما خواهیم خواند

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>