دوره آموزش رایگان ساخت انوا...
\r\n\r\nاگر مدیر شرکت هستید امروز...
دانلود نرم افزار  مدیریت شر...
cms حروف اول عبارات Content Managemen...
سیستم تولید فیش حقوق برای ک...
c

ایجاد طرح قلب رنگی داخل کیک

برای آنکه بتوانید داخل کیک خود را طرح دار کنید، روش های زیادی وجود دارد. مثلا از روش ریز می توانید استفاده کنید تا داخل کیک شما پر از قلب رنگی شود:

ghalb

برای اینکار بعد از اینکه مایه ی کیک را داخل قالب ریختید، به وسیله ی سرنگ که تازه از بسته بندی خارج کرده اید، و داخلش را با رنگ مجاز خوراکی پر نموده اید، دایره هایی روی مایه ی کیک ایجاد کنید. مثلا میتوانید دایره ی مرکزی را کوچک تر و دایره های سمت خارج را بزرگ تر رسم کنید:

ghalb2

حالا توسط یک ابزار نوک تیز مثل چاقو یا نوک همان سرنگ، از وسط دایره ها به آرامی خطی به سمت وسط دایره ی بعدی بکشید الی آخر تا طرح قلب ها ایجاد شوند. بعد خیلی آرام کیک را داخل فر قرار دهید تا طرح تان خراب نشود. پس از پخت شما یک کیک پر از قلب دارید.

 

ghalb3

پروانه

نگاشته شده توسط پروانه جهت دنبال کردن ایشان روی کلیک کنید در حال حاضر ایشان تعداد 258 مقاله ی منتشر شده دارند
پروانه درباره خودش چنین می گوید : میخواهم سبک باشم... سبک شوم... آنقدر که با ملایم‌ترین نسیم به پرواز درآیم...

تا این لحظه به جز شما 904 بازدید کننده دیگر این مقاله را خوانده و ۴ دیدگاه برایش نوشته اند لطفا شما هم نظر خودتان را بنویسید
مطالب زیر هم میتونه براتون جالب باشه
 • فاطمه ابوطالبی

  سلام خیلی زیباست .چیکار کردید که کیکتون سفید مونده. میشه با کاکائو هم این کارو کرد.

  • پروانه پروانه

   سلام . بله با کاکائو هم می شه این کارو انجام داد. اما توجه کنید به غلظت رنگ مجاز خوراکی یا کاکائوی آب شده، نباید خیلی غلیظ یا رقیق باشند و در حد وسط غلطت داشته باشد. تا موقع چکاندن قطره ای آن روی مایه ی کیک بخاطر رقیق بودن رنگ خوراکی یا کاکائو، رنگ سریعا پخش نشده و خراب نشود. و یا بخاطر غلیظ بودن آنها دچار مشکل نشوید. ضمنا پف یکدست کیک هم بستگی به مرغوبیت فر و رعایت نکاتی مثل فرو‌کردن چنگال داخل مایه ی کیک قبل از قرار دادن در فر داره… روشن بودن رنگ خود کیک هم بستگی به مواد داخلی کیک داره، خصوصا آرد که آرد مخصوص شیرینی و‌ کیک ، کیک را روشن و آرد سبوس دار که معمولا از نانوایی ها تهیه میشود باعث تیرگی کیک میشه.

 • فاطمه ابوطالبی

  ممنون که برام وقت گذاشتین وراهنماییم کردین حتما بعد از اینکه درست کردم نتیجه رو بهتون میگم.

نظر شما چیه ؟

نظرات شما را حتما خواهیم خواند

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>