دوره آموزش رایگان ساخت انوا...
\r\n\r\nاگر مدیر شرکت هستید امروز...
دانلود نرم افزار  مدیریت شر...
cms حروف اول عبارات Content Managemen...
سیستم تولید فیش حقوق برای ک...
c

آموزش کاردستی یک گ و ز ن دکوری

gavazn-www.mohaddase.ir (1)این .ن بامزه و خوشگل که داره به شما نگاه می کنه حاصل چند وسیله ی مورد نیاز خیلی ساده است. اگر ازش خوشتون اومده و دلتون میخواد گوشه ی اتاق کودکتون یا روی دیوار اتاق کودک دلبدتون این .ن رو داشته باشید، و اگر دنبال سرگردمی و آموزش کاردستی برای کودکتون هستید، ادامه ی مقاله رو از دست ندید:

gavazn-www.mohaddase.irدر وهله ی اول یک لنگه جوراب پشمی ترجیحا به رنگ خاکستری نیاز دارید. کیسه های پلاستیکی رو مچاله کنید و داخل جوراب فرو کنید تا کاملا سفت  و پر بشه. مورد بعدی که باید بسازید، دماغ .نه. طبق تصویر ببینید که یک دسته کاموا را دور هم پیچیدیم و بعد دور همان دسته را با ادامه ی کاموا محکم گره زدیم، بعد هم دو سر کاموا را که دولای بسته است قیچی میزنیم و کاموا به شکل توپ در میاد:

gavazn-www.mohaddase.ir (3)دماغ .ن رو نوک جوراب محکم بدوزید. حالا طرح شاخ های .ن را روی پارچه ای ضخیم، ترجیحا پارچه های نمدی کشیده و دور تا دورش را از بیرون و به صورت دندان موشی بدوزید و انتهای کار را باز بگذارید و داخل آن را با کیسه های پلاستیکی یا هر دور ریز دیگری پرکنید و بعد شاخ ها را در محل مناسب نصب نمایید. با نخ و سوزن و محکم. برای چشم ها از دکمه های سفید بزرگ و سیاه کوچک تر استفاده میکنیم و در آخر انتهای جوراب را سر یک تکه چوب یا شاخه ی درخت محکم میبندیم و روی گره پایانی را تا انتهای چوب با یک تکه پارچه که دور تا دورکار پیچ میخورد تا پایین، می پوشانیم:

gavazn-www.mohaddase.ir (4)اسباب بازی و وسله ی دکوری شما آماده است:

 

 

gavazn-www.mohaddase.ir (5)gavazn-www.mohaddase.ir (2)و در پایان باید بگم برای زیبایی هر چه بیشتر این .ن، میتوانید از گیره های چوبی لباس دقیقا مثل تصویر ، به عنوان شاخ های ریزتر .ن استفاده کنید.

پروانه

نگاشته شده توسط پروانه جهت دنبال کردن ایشان روی کلیک کنید در حال حاضر ایشان تعداد 258 مقاله ی منتشر شده دارند
پروانه درباره خودش چنین می گوید : میخواهم سبک باشم... سبک شوم... آنقدر که با ملایم‌ترین نسیم به پرواز درآیم...

تا این لحظه به جز شما 2,984 بازدید کننده دیگر این مقاله را خوانده و ۲ دیدگاه برایش نوشته اند لطفا شما هم نظر خودتان را بنویسید
مطالب زیر هم میتونه براتون جالب باشه

نظر شما چیه ؟

نظرات شما را حتما خواهیم خواند

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>