دوره آموزش رایگان ساخت انوا...
\r\n\r\nاگر مدیر شرکت هستید امروز...
دانلود نرم افزار  مدیریت شر...
cms حروف اول عبارات Content Managemen...
سیستم تولید فیش حقوق برای ک...
c

ساخت سر اسب با کاموا

www.ghamar.irبرای ساخت این کله ی اسب، شما به:
 
۱: دو رنگ نخ کاموایی دارید. بستگی دارد بخواهید اسب شما چه رنگی باشد. یک رنگ برای خود اسب. یک رنگ هم برای بستن دور سر اسب. که اینجا برای خود اسب از رنگ سفید استفاده شده و از رنگ قرمز هم برای دور سر اسب.
 
۲: به قیطان دور رنگ هم احتیا دارید برای تزئین بالای سر اسب.
 
بقیه لوازم مورد نیاز شما:
۳: یک کتاب هست که در طول کار مشاهده میکنید که به عنوان نگه دارنده ی نخ ها ازش استفاده میکنیم.
 
۴: و یک عدد قیچی.
 
۵: دوتا هم چشم برای اسب لازم دارید. که من روش ساخت چشم عروسکی رو هم در انتها براتون میگم.

 

مرحله اول: طبق تصویر زیر نخ رنگ سفید که رنگ مورد نظر برای اسب بود را دور یک کتاب می پیچیم. کاملا کیپ و پرپشت مثل تصویر: بعد وسطش را با نخ دیگر محکم گره میزنیم و بعد نخ ها را از دور کتاب بیرون می آوریم:

SareAsb-www.mohadase.ir2مرحله دوم: نوبت ساخت دهان اسب هست. همان قسمتی را که با نخ قرمز در مرحله قبل گره زده بودیم، یک الی یک و نیم سانت عقب تر میرویم و نخ را محکم دور آن قسمت میپیچیم و گره میزنیم:

SareAsb-www.mohadase.ir3مرحله سوم: طبق تصویر زیر حدود ۳ الی چهار سانت عقب تر از دهان اسب را با قیطان جمع کرده و گره میزنیم:

SareAsb-www.mohadase.ir4

مرحله چهارم: حالا یا اسب را (یعنی انتهای نخ های باقیمانده را) به سمت جلو می آوریم و از اضافی نخی که دور دهان اسب گره زده بودیم و آویزان باقی مانده بود، دور یال اسب را میبندیم. و در انتها قسمت پایین یال یا موهای اسب را (نخ سفید رنگ) طبق تصویر برش میزنیم:

SareAsb-www.mohadase.ir5

 

در انتها برای چشم های اسب:  مثل تصویر زیر از یک بسته قرص دو مهره ی کوچک برای داخل چشم ها و از یک تکه مقوای دایره ای شکل برای پشت کار استفاده میکنیم: و بعد چشم ها را در محل مناسب روی سر اسب می چسبانیم:

cheshm-www.mohaddase.ir

پروانه

نگاشته شده توسط پروانه جهت دنبال کردن ایشان روی کلیک کنید در حال حاضر ایشان تعداد 258 مقاله ی منتشر شده دارند
پروانه درباره خودش چنین می گوید : میخواهم سبک باشم... سبک شوم... آنقدر که با ملایم‌ترین نسیم به پرواز درآیم...

تا این لحظه به جز شما 3,660 بازدید کننده دیگر این مقاله را خوانده و ۴ دیدگاه برایش نوشته اند لطفا شما هم نظر خودتان را بنویسید
مطالب زیر هم میتونه براتون جالب باشه

نظر شما چیه ؟

نظرات شما را حتما خواهیم خواند

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>