دوره آموزش رایگان ساخت انوا...
\r\n\r\nاگر مدیر شرکت هستید امروز...
دانلود نرم افزار  مدیریت شر...
cms حروف اول عبارات Content Managemen...
سیستم تولید فیش حقوق برای ک...
c

تبریک عید قربان با سرعت 10 کیلوبایت !

تازه وقتی اینترنت نداشته باشی میفهمی بدجوری بش وابسته شدی !

این نوشته حاوی مطلب اموزشی نیست ،فقط ثبت یک خاطره در شب عید قربان 93 است.

امروز خاطراتم زنده شد 9 سال برگشتم عقب و دوباره اینترنت dail up را تجربه کردم البته خوبیش همون صدای اتصال بود که قژ قژ می کرد و….. بعد کانکت می شد اما امروز با مودم لپتاپ وصل شدم و این صدای زیبا را نداشتم !

نیم دونم الان که شما دارید این متن را می خوانید اینترنتان چند مرده حلاجه ولی سرعت من حدود 10 الی 20 کیلوبایت برثانیه هستش این یعنی هیچی !

با همین سرعت کم عید قربان را خدمت شما تبریک عرض می کنم ” امیدوارم اگر صاحب خانواده اید با هم تفاهم داشته باشید و زندگی را برای خودتان لذت بخش کنید و اگر هم که مجردید خوب خوش به حالتان   🙂 از زندگی لذت ببرید .

شاید هم بگید ا ا ا اینا چیه نوشتی سایت را خراب کردی !خوب ما در سایت قمر بخشی را بعنوان دفترچه خاطرات و یاداشت ها اضافه کردیم تا این جور چیزها را بنویسم دیگه ! بعدا چند سال بعد مرور می کنیم و خاطراتمان زنده می شوند .. راستی شما هم خاطرات خودتان را در این بخش بنویسید .برای این کار می تونید عضو بشید و شروع به نوشتن کنید نوشتن هم یک سرگرمی لذت بخش هست !
تا تجربه نکنی نمیدونی چی میگم بیخیال.

هوا اینجا امشب سرده و من رو پاهام لحاف قرمز مادرم که با سلیقه دوخته را انداختم . راستی امشب یه بَ بَ یی خریدم که به رسمی که حضرت ابراهیم قربانی کرد قربانیش کنیم .عجب دنیایی داریم ما ادما گاهی وقت ها فکر می کنم همش زیر سر جدمان هست که گندم خورد و الان نمی تونم از پس مگس سرماخورده ای  که بالای سرم ورزو ورز میکنه و جولان میده بربیام . یه چیزهایی داریم بش دلخوش کردیم دیگه وگرنه اینجایی که هستیم خیلی هم جالب نیس .

مثلا من دلم به دخترم خوشه قربونش بشم گویا دیروز با مادر بزرگش رفته بودند مغازه جلوی مغازه یک ماشین شبیه به مال ما پارک کرده بوده راننده سوار میشه نازنین می زنه زیر گریه فکر می کنه ماشین مارا دارن میبرن . بچه ها خیلی دوس داشتنی هستن نمی دونم پدرمادرم هم منو به اندازه ای که بچه ام را دوس دارم دوست دارند .

 

 

مدیریت قمر

نگاشته شده توسط مدیریت قمر جهت دنبال کردن ایشان روی کلیک کنید در حال حاضر ایشان تعداد 201 مقاله ی منتشر شده دارند
مدیریت قمر درباره خودش چنین می گوید : زمانبندی مناسب مطالب ،مسائل فنی ،تلاش جهت ادامه فعالیت سایت در مسیر ، نوشتن دانسته های خود و... که باعث شده دوستان ما را با نام مدیر سایت بشناسند . وضعیت فعلی :"رشته ای بر گردنم افکنده دوست می کشد هر جا که خاطرخواه اوست"

تا این لحظه به جز شما 260 بازدید کننده دیگر این مقاله را خوانده و ۳ دیدگاه برایش نوشته اند لطفا شما هم نظر خودتان را بنویسید
مطالب زیر هم میتونه براتون جالب باشه

نظر شما چیه ؟

نظرات شما را حتما خواهیم خواند

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>