دوره آموزش رایگان ساخت انوا...
همه چیز به سمتی می رود که سا...
بطور خیلی خلاصه و ساده برای ...
بستگی به اینکه چه هدفی را دن...
سایت چیست ؟\r\n\r\nشما با استفاده...
سلام دوستان گلم امروز آموزش...
سرویس خودرو

آموزش تزیین سیسمونی نوزاد

مادرانی که دختران در آستانه زایمان دارند به عنوان یک مادربزرگ به فکر تهیه سیمونی برای نوزاد هستند . خرید سیسمونی برای نوزاد در راه ، دردسر و مخارج زیادی را در پی دارد . اگر می خواهید که خرید مختصر شما به چشم بیاید و هدیه شما در نظر دیگران متمایز کند سعی کنید که سیسمونی را تزیین کنید . در این پست از مجله ی اینترنتی قمر با روش تزیین پوشک بچه به شکل کیک پوشکی آشنا می شوید .

29 (7)

کیک پوشکی را می توان روی سینی های یک بار مصرف ، کارتن های شیک دورریختنی و صفحه های چوبی ساخت . ابتدا یک زمینه برای کارتان انتخاب کنید که شروع کار از روی آن باشد . چون کیک پوشکی بخاطر سبکی که دارد احتمال وازگون شدنش هم زیاد است . پوشک هایی که آماده کرده اید را لوله کنید و برای بسته ماندن آن می توانید از کش های پلاستیکی و یا حتی گیره های لباسی هم استفاده کنید که در مرحله پایانی کار می توان ان ها را جدا کرد . یک شیشه به دلخواه خود که اکثرا شیشه ی شربت بکار برده می شود را وسط سینی بگذارید . توجه کنید که شیشه ای که استفاده می کنید گردن باریک داشته باشد . می توان از همان ابتدا هم یک شیشه باریک برای این کار انتخاب کرد . پوشک های لوله شده را دور آن بچینید . در مرحله بعد دو یا سه پوشک را به صورت باز دور شیشه میانی بگذارید .

29 (8)

لایه سفیدی که آماده کرده اید را چهارتا کنید و از گوشه ی بسته ی آن با قیچی چند شیار ایجاد کنید . لایه را باز کنید و از محل سوراخی که ایجاد شده روی پوشک ها بکشید و با کش ، نخ یا روبان ان را به دور کار محکم کنید . حالا طبقه اول کیک پوشکی اماده است . برای طبقه دوم ابتدا دو یا سه پوشک را به صورت باز دور شیشه بگذارید و با کش محکم کنید . سپس یک ردیف پوشک لوله شده دور ان بچینید و باز هم با کش محکم کنید . باز هم مثل مرحله ی قبل یک ورقه لایه را چهارتا کنید و روی کار بکشید و با کش آن را نگهدارید . برای طبقه سوم کیک دیگر نیاز به گذاشتن و چیدن پوشک ها به صورت باز دور شیشه نیست . پوشک ها را دور شیشه بچینید و باز هم مثل مرحله ی قبلی با لایه بپوشانید .

29 (9)

برای ظرافت کار یک بار دیگر لایه های هم اندازه با عرض هر طبقه کیک را دور قسمت جمع شده و با کش بسته شده ی کیک کنید .

29 (10)

حالا با روبان ،عروسک های کوچک ، جغجغه و وسایل تزیینی دیگری که برای سیسمونی آماده کرده اید و ممکن است که در بین لوازمی که خریداری کرده اید به چشم نیاید کیک پوشکی که ساخته اید را تزیین کنید .

29 (11)

در زیر چند مدل از کیک های پوشکی شیک و زیبا را مشاهده نمایید .

29 (12)

29 (13)

29 (14)

تم کیک پوشکی و رنگ و ترکیب آن را با توجه به جنسیت نوزاد انتخاب کنید .

فاطمه

نگاشته شده توسط فاطمه جهت دنبال کردن ایشان روی کلیک کنید در حال حاضر ایشان تعداد 125 مقاله ی منتشر شده دارند
فاطمه درباره خودش چنین می گوید : من کیستم ؟ موجودی که بی لطف خدا نیستم ...

تا این لحظه به جز شما 47,666 بازدید کننده دیگر این مقاله را خوانده و ۲۲ دیدگاه برایش نوشته اند لطفا شما هم نظر خودتان را بنویسید
مطالب زیر هم میتونه براتون جالب باشه

نظر شما چیه ؟

نظرات شما را حتما خواهیم خواند

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>