دوره آموزش رایگان ساخت انوا...
\r\n\r\nاگر مدیر شرکت هستید امروز...
دانلود نرم افزار  مدیریت شر...
cms حروف اول عبارات Content Managemen...
سیستم تولید فیش حقوق برای ک...
c

آموزش تزیین سیسمونی نوزاد

مادرانی که دختران در آستانه زایمان دارند به عنوان یک مادربزرگ به فکر تهیه سیمونی برای نوزاد هستند . خرید سیسمونی برای نوزاد در راه ، دردسر و مخارج زیادی را در پی دارد . اگر می خواهید که خرید مختصر شما به چشم بیاید و هدیه شما در نظر دیگران متمایز کند سعی کنید که سیسمونی را تزیین کنید . در این پست از مجله ی اینترنتی قمر با روش تزیین پوشک بچه به شکل کیک پوشکی آشنا می شوید .

29 (7)

کیک پوشکی را می توان روی سینی های یک بار مصرف ، کارتن های شیک دورریختنی و صفحه های چوبی ساخت . ابتدا یک زمینه برای کارتان انتخاب کنید که شروع کار از روی آن باشد . چون کیک پوشکی بخاطر سبکی که دارد احتمال وازگون شدنش هم زیاد است . پوشک هایی که آماده کرده اید را لوله کنید و برای بسته ماندن آن می توانید از کش های پلاستیکی و یا حتی گیره های لباسی هم استفاده کنید که در مرحله پایانی کار می توان ان ها را جدا کرد . یک شیشه به دلخواه خود که اکثرا شیشه ی شربت بکار برده می شود را وسط سینی بگذارید . توجه کنید که شیشه ای که استفاده می کنید گردن باریک داشته باشد . می توان از همان ابتدا هم یک شیشه باریک برای این کار انتخاب کرد . پوشک های لوله شده را دور آن بچینید . در مرحله بعد دو یا سه پوشک را به صورت باز دور شیشه میانی بگذارید .

29 (8)

لایه سفیدی که آماده کرده اید را چهارتا کنید و از گوشه ی بسته ی آن با قیچی چند شیار ایجاد کنید . لایه را باز کنید و از محل سوراخی که ایجاد شده روی پوشک ها بکشید و با کش ، نخ یا روبان ان را به دور کار محکم کنید . حالا طبقه اول کیک پوشکی اماده است . برای طبقه دوم ابتدا دو یا سه پوشک را به صورت باز دور شیشه بگذارید و با کش محکم کنید . سپس یک ردیف پوشک لوله شده دور ان بچینید و باز هم با کش محکم کنید . باز هم مثل مرحله ی قبل یک ورقه لایه را چهارتا کنید و روی کار بکشید و با کش آن را نگهدارید . برای طبقه سوم کیک دیگر نیاز به گذاشتن و چیدن پوشک ها به صورت باز دور شیشه نیست . پوشک ها را دور شیشه بچینید و باز هم مثل مرحله ی قبلی با لایه بپوشانید .

29 (9)

برای ظرافت کار یک بار دیگر لایه های هم اندازه با عرض هر طبقه کیک را دور قسمت جمع شده و با کش بسته شده ی کیک کنید .

29 (10)

حالا با روبان ،عروسک های کوچک ، جغجغه و وسایل تزیینی دیگری که برای سیسمونی آماده کرده اید و ممکن است که در بین لوازمی که خریداری کرده اید به چشم نیاید کیک پوشکی که ساخته اید را تزیین کنید .

29 (11)

در زیر چند مدل از کیک های پوشکی شیک و زیبا را مشاهده نمایید .

29 (12)

29 (13)

29 (14)

تم کیک پوشکی و رنگ و ترکیب آن را با توجه به جنسیت نوزاد انتخاب کنید .

فاطمه

نگاشته شده توسط فاطمه جهت دنبال کردن ایشان روی کلیک کنید در حال حاضر ایشان تعداد 125 مقاله ی منتشر شده دارند
فاطمه درباره خودش چنین می گوید : من کیستم ؟ موجودی که بی لطف خدا نیستم ...

تا این لحظه به جز شما 52,445 بازدید کننده دیگر این مقاله را خوانده و ۲۳ دیدگاه برایش نوشته اند لطفا شما هم نظر خودتان را بنویسید
مطالب زیر هم میتونه براتون جالب باشه

نظر شما چیه ؟

نظرات شما را حتما خواهیم خواند

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>