دوره آموزش رایگان ساخت انوا...
\r\n\r\nاگر مدیر شرکت هستید امروز...
دانلود نرم افزار  مدیریت شر...
cms حروف اول عبارات Content Managemen...
سیستم تولید فیش حقوق برای ک...
c

15 عادت صحیح برای بهبود بخشیدن به وضعیت جسمی و روانی در زنان

روانشانسی زن

زنان از لحاظ عاطفی با مردان برابری نمی کنند و این خصوصیت آن ها باعث شده است که بر خلاف مردان بسیاری از مواقع خود را فراموش کرده و به گوشه های زندگی بیشتر توجه کنند . در این پست 15 عادت صحیح برای بهبود بخشیدن به وضعیت جسمی و روانی زنان آمده است ، برای آن دسته از زنانی که سلامتی خود را مهم می دانند :

1 – روزانه 15 دقیقه ورزش کنید . استفاده از حلقه و پیچ و تاب دادن به مهره های کمر همراه با ریتم برای آرامش روحی زنان توصیه شده است .

2 – لبخند زدن به روی همه را فراموش نکنید . لبخند زدن حس خوشایندی در روح و روان انسان به وجود می آورد .

3 – از بر زبان آوردن کلمات زشت و یا کلماتی که باعث می شود پس از بیان کردن آن ها نوعی پشیمانی در وجودتان رخنه کند اجتناب کنید .

4 – در طول روز تلاش کنید که کارهای خوب انجام دهید حتی اگر جزیی و ناچیز باشد .

5 – برای تقویت حافظه ی خود کتاب شعر کنید و اگر برای این کار وقت ندارید شعرهایی که بلدید را مرتب تکرار و به یادآوری کنید .

6 – هنگام راه رفتن صاف و راست راه بروید . قوز کردن هنگام راه رفتن اعتماد به نفس را از شما می گیرد . همیشه طوری راه بروید که دیگران احساس کنند شما به خودتان افتخار می کنید .

7 – برای بریدن از عادت های بدی که دارید تلاش کنید .

8 – استراحت کردن به مقدار نیاز بدن برای شما لازم است . قبل از استراحت خودتان را به افکار خوشایند مشغول کنید و از فکر کردن به نقطه ضعف هایتان در طول روز بپرهیزید و رویاهای شیرینی را در ذهنتان بپرورانید .

9 – به آشنایی با کسی یا چیزی که به شما احساس آرامش می بخشد ، بیشتر از آشنایی با افراد یا چیزهایی که موجب آزردگی خاطرتان می شود فکر کنید .

10 – روزانه به طور میانگین 10 دقیقه مطالعه کنید .

11 – نزدیکان خود از قبیل افراد درجه یک خانواده را فراموش نکنید . برقراری ارتباط با نزدیکان و فامیل موجب رضایت روحی و روانی شماست .

12 – روزانه بیش از یک و نیم لیتر آب بنوشید .

13 – خوردن سبزیجات و میوه های تازه را در پله ی اول دستور غذایی خویش قرار دهید .

14 – موفقیت هایی را که کسب می کنید در گوشه ای از دفتر خاطرات خود ثبت کنید . چنان چه در برنامه ای از زندگی شکست خوردید تا حد امکان سعی کنید که نسبت به آن بی اهمیت باشید .

15 – سعی کنید همیشه جواب مثبت در مقابله با دیگران بر زبان داشته باشید . جواب نه را فقط در مواردی که افرادی نالایق از شما درخواستی دارند به کار ببرید .

فاطمه

نگاشته شده توسط فاطمه جهت دنبال کردن ایشان روی کلیک کنید در حال حاضر ایشان تعداد 125 مقاله ی منتشر شده دارند
فاطمه درباره خودش چنین می گوید : من کیستم ؟ موجودی که بی لطف خدا نیستم ...

تا این لحظه به جز شما 3,187 بازدید کننده دیگر این مقاله را خوانده و ۲ دیدگاه برایش نوشته اند لطفا شما هم نظر خودتان را بنویسید
مطالب زیر هم میتونه براتون جالب باشه

نظر شما چیه ؟

نظرات شما را حتما خواهیم خواند

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>