دوره آموزش رایگان ساخت انوا...
همه چیز به سمتی می رود که سا...
بطور خیلی خلاصه و ساده برای ...
بستگی به اینکه چه هدفی را دن...
سایت چیست ؟\r\n\r\nشما با استفاده...
سلام دوستان گلم امروز آموزش...
سرویس خودرو

15 عادت صحیح برای بهبود بخشیدن به وضعیت جسمی و روانی در زنان

روانشانسی زن

زنان از لحاظ عاطفی با مردان برابری نمی کنند و این خصوصیت آن ها باعث شده است که بر خلاف مردان بسیاری از مواقع خود را فراموش کرده و به گوشه های زندگی بیشتر توجه کنند . در این پست 15 عادت صحیح برای بهبود بخشیدن به وضعیت جسمی و روانی زنان آمده است ، برای آن دسته از زنانی که سلامتی خود را مهم می دانند :

1 – روزانه 15 دقیقه ورزش کنید . استفاده از حلقه و پیچ و تاب دادن به مهره های کمر همراه با ریتم برای آرامش روحی زنان توصیه شده است .

2 – لبخند زدن به روی همه را فراموش نکنید . لبخند زدن حس خوشایندی در روح و روان انسان به وجود می آورد .

3 – از بر زبان آوردن کلمات زشت و یا کلماتی که باعث می شود پس از بیان کردن آن ها نوعی پشیمانی در وجودتان رخنه کند اجتناب کنید .

4 – در طول روز تلاش کنید که کارهای خوب انجام دهید حتی اگر جزیی و ناچیز باشد .

5 – برای تقویت حافظه ی خود کتاب شعر کنید و اگر برای این کار وقت ندارید شعرهایی که بلدید را مرتب تکرار و به یادآوری کنید .

6 – هنگام راه رفتن صاف و راست راه بروید . قوز کردن هنگام راه رفتن اعتماد به نفس را از شما می گیرد . همیشه طوری راه بروید که دیگران احساس کنند شما به خودتان افتخار می کنید .

7 – برای بریدن از عادت های بدی که دارید تلاش کنید .

8 – استراحت کردن به مقدار نیاز بدن برای شما لازم است . قبل از استراحت خودتان را به افکار خوشایند مشغول کنید و از فکر کردن به نقطه ضعف هایتان در طول روز بپرهیزید و رویاهای شیرینی را در ذهنتان بپرورانید .

9 – به آشنایی با کسی یا چیزی که به شما احساس آرامش می بخشد ، بیشتر از آشنایی با افراد یا چیزهایی که موجب آزردگی خاطرتان می شود فکر کنید .

10 – روزانه به طور میانگین 10 دقیقه مطالعه کنید .

11 – نزدیکان خود از قبیل افراد درجه یک خانواده را فراموش نکنید . برقراری ارتباط با نزدیکان و فامیل موجب رضایت روحی و روانی شماست .

12 – روزانه بیش از یک و نیم لیتر آب بنوشید .

13 – خوردن سبزیجات و میوه های تازه را در پله ی اول دستور غذایی خویش قرار دهید .

14 – موفقیت هایی را که کسب می کنید در گوشه ای از دفتر خاطرات خود ثبت کنید . چنان چه در برنامه ای از زندگی شکست خوردید تا حد امکان سعی کنید که نسبت به آن بی اهمیت باشید .

15 – سعی کنید همیشه جواب مثبت در مقابله با دیگران بر زبان داشته باشید . جواب نه را فقط در مواردی که افرادی نالایق از شما درخواستی دارند به کار ببرید .

فاطمه

نگاشته شده توسط فاطمه جهت دنبال کردن ایشان روی کلیک کنید در حال حاضر ایشان تعداد 125 مقاله ی منتشر شده دارند
فاطمه درباره خودش چنین می گوید : من کیستم ؟ موجودی که بی لطف خدا نیستم ...

تا این لحظه به جز شما 3,054 بازدید کننده دیگر این مقاله را خوانده و ۲ دیدگاه برایش نوشته اند لطفا شما هم نظر خودتان را بنویسید
مطالب زیر هم میتونه براتون جالب باشه

نظر شما چیه ؟

نظرات شما را حتما خواهیم خواند

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>