دوره آموزش رایگان ساخت انوا...
همه چیز به سمتی می رود که سا...
بطور خیلی خلاصه و ساده برای ...
بستگی به اینکه چه هدفی را دن...
سایت چیست ؟\r\n\r\nشما با استفاده...
سلام دوستان گلم امروز آموزش...
سرویس خودرو

نقاشی با سر انگشت

نقاشی های زیبا با سر انگشتان ، در این پست هم یک سری نقاشی با اثر انگشت قرار دادم امیدوارم مثل دفعه های قبل مورد قبول شما باشد .

در ادامه این نقاشی ها به عنوان بخش مستقلی از قمر درآمده و مجموعه ی کاملی خواهد شد. شما هم می توانید در تکمیل این بخش با ما همکاری کنید . برای این منظور در قمر نام نویسی کرده و ایده های خود را منتشر کنید.

آموزش نقاشی به کودکان-نقاشی با انگشت (6) آموزش نقاشی به کودکان-نقاشی با انگشت (7) آموزش نقاشی به کودکان-نقاشی با انگشت (8) آموزش نقاشی به کودکان-نقاشی با انگشت (9) آموزش نقاشی به کودکان-نقاشی با انگشت (10) آموزش نقاشی به کودکان-نقاشی با انگشت (11) آموزش نقاشی به کودکان-نقاشی با انگشت (12) Frog Heart Kitty LittleChick Pilgrim1 Reindeer Turtle آموزش نقاشی به کودکان-نقاشی با انگشت (1) آموزش نقاشی به کودکان-نقاشی با انگشت (2) آموزش نقاشی به کودکان-نقاشی با انگشت (3) آموزش نقاشی به کودکان-نقاشی با انگشت (4) آموزش نقاشی به کودکان-نقاشی با انگشت (5)

مدیریت قمر

نگاشته شده توسط مدیریت قمر جهت دنبال کردن ایشان روی کلیک کنید در حال حاضر ایشان تعداد 188 مقاله ی منتشر شده دارند
مدیریت قمر درباره خودش چنین می گوید : زمانبندی مناسب مطالب ،مسائل فنی ،تلاش جهت ادامه فعالیت سایت در مسیر ، نوشتن دانسته های خود و... که باعث شده دوستان ما را با نام مدیر سایت بشناسند . وضعیت فعلی :"رشته ای بر گردنم افکنده دوست می کشد هر جا که خاطرخواه اوست"

تا این لحظه به جز شما 4,873 بازدید کننده دیگر این مقاله را خوانده و ۳ دیدگاه برایش نوشته اند لطفا شما هم نظر خودتان را بنویسید
مطالب زیر هم میتونه براتون جالب باشه

نظر شما چیه ؟

نظرات شما را حتما خواهیم خواند

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>