دوره آموزش رایگان ساخت انوا...
\r\n\r\nاگر مدیر شرکت هستید امروز...
دانلود نرم افزار  مدیریت شر...
cms حروف اول عبارات Content Managemen...
سیستم تولید فیش حقوق برای ک...
c

نقاشی با سر انگشت

نقاشی های زیبا با سر انگشتان ، در این پست هم یک سری نقاشی با اثر انگشت قرار دادم امیدوارم مثل دفعه های قبل مورد قبول شما باشد .

در ادامه این نقاشی ها به عنوان بخش مستقلی از قمر درآمده و مجموعه ی کاملی خواهد شد. شما هم می توانید در تکمیل این بخش با ما همکاری کنید . برای این منظور در قمر نام نویسی کرده و ایده های خود را منتشر کنید.

آموزش نقاشی به کودکان-نقاشی با انگشت (6) آموزش نقاشی به کودکان-نقاشی با انگشت (7) آموزش نقاشی به کودکان-نقاشی با انگشت (8) آموزش نقاشی به کودکان-نقاشی با انگشت (9) آموزش نقاشی به کودکان-نقاشی با انگشت (10) آموزش نقاشی به کودکان-نقاشی با انگشت (11) آموزش نقاشی به کودکان-نقاشی با انگشت (12) Frog Heart Kitty LittleChick Pilgrim1 Reindeer Turtle آموزش نقاشی به کودکان-نقاشی با انگشت (1) آموزش نقاشی به کودکان-نقاشی با انگشت (2) آموزش نقاشی به کودکان-نقاشی با انگشت (3) آموزش نقاشی به کودکان-نقاشی با انگشت (4) آموزش نقاشی به کودکان-نقاشی با انگشت (5)

مدیریت قمر

نگاشته شده توسط مدیریت قمر جهت دنبال کردن ایشان روی کلیک کنید در حال حاضر ایشان تعداد 201 مقاله ی منتشر شده دارند
مدیریت قمر درباره خودش چنین می گوید : زمانبندی مناسب مطالب ،مسائل فنی ،تلاش جهت ادامه فعالیت سایت در مسیر ، نوشتن دانسته های خود و... که باعث شده دوستان ما را با نام مدیر سایت بشناسند . وضعیت فعلی :"رشته ای بر گردنم افکنده دوست می کشد هر جا که خاطرخواه اوست"

تا این لحظه به جز شما 5,917 بازدید کننده دیگر این مقاله را خوانده و ۳ دیدگاه برایش نوشته اند لطفا شما هم نظر خودتان را بنویسید
مطالب زیر هم میتونه براتون جالب باشه

نظر شما چیه ؟

نظرات شما را حتما خواهیم خواند

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>