دوره آموزش رایگان ساخت انوا...
همه چیز به سمتی می رود که سا...
بطور خیلی خلاصه و ساده برای ...
بستگی به اینکه چه هدفی را دن...
سایت چیست ؟\r\n\r\nشما با استفاده...
سلام دوستان گلم امروز آموزش...
سرویس خودرو

آموزش ساخت دسته گل با دکمه

این روزها بازار دکمه های رنگی برای تزیینات خیلی گرم است . جدیدترین دسته گل های عروس در سال 2013 دسته گل هایی هستند که با دکمه های رنگی ساخته شده اند .

آموزش تصویری گل سازی

دوست دارید با فرزندتان یک بازی و سرگرمی جالب و دوست داشتنی را دنبال کنید . اگرلباس هایی دارید که دورریختنی و کهنه شده اند دکمه های آن ها را جدا کنید و برای تزیینات احتمالی که در آینده پیش رو دارید نگه دارید . یکی از همین تزیینات با دکمه ساختن شاخه گل های دکمه ای است .

برای ساخت این شاخه گل ها به فوم های رنگی ، دکمه های رنگارنگ ، سیخ های چوبی ، روبان برای برگ ، نخ و سوزن و یا سیم به جای نخ نیاز دارید .

آموزش تصویری گل سازی

گل ها را بسته به اندازه دکمه هایی که دارید از فوم یا لایه های ضخیم عروسک سازی برش بزنید .  سوزن یا سیم را از زیر لایه به سمت رو عبور دهید و دکمه ها را بر اساس اندازه و تنوع رنگی که دارند از سوزن عبور داده و مجددا به پشت لایه برگردانید و به چوب گره بزنید .

آموزش تصویری گل سازی

یک گلدان برای گلهایی که ساخته اید تهیه کنید . می توانید سر نوشابه های قوطی فلزی را ببرید . کمی ماسه داخل قوطی بریزید و سیخ های چوبی را در ماسه ها فرو کنید . هم استحکام بیشتری برای ایستادن و تکان نخوردن دارند و هم کل کر سنگینی خود را حفظ میکند و تعادل بیشتری دارد . از روبان سبز به صورت گره معمولی یا گره پاپیونی روی ساقه ی گل برگ بزنید .

آموزش تصویری گل سازی

این گلدان که حالت یک طرفه دارید برای تزیین قفسه ها مناسب است .

 

فاطمه

نگاشته شده توسط فاطمه جهت دنبال کردن ایشان روی کلیک کنید در حال حاضر ایشان تعداد 125 مقاله ی منتشر شده دارند
فاطمه درباره خودش چنین می گوید : من کیستم ؟ موجودی که بی لطف خدا نیستم ...

تا این لحظه به جز شما 23,402 بازدید کننده دیگر این مقاله را خوانده و ۹ دیدگاه برایش نوشته اند لطفا شما هم نظر خودتان را بنویسید
مطالب زیر هم میتونه براتون جالب باشه

نظر شما چیه ؟

نظرات شما را حتما خواهیم خواند

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>