دوره آموزش رایگان ساخت انوا...
\r\n\r\nاگر مدیر شرکت هستید امروز...
دانلود نرم افزار  مدیریت شر...
cms حروف اول عبارات Content Managemen...
سیستم تولید فیش حقوق برای ک...
c

آموزش ساخت دسته گل با دکمه

این روزها بازار دکمه های رنگی برای تزیینات خیلی گرم است . جدیدترین دسته گل های عروس در سال 2013 دسته گل هایی هستند که با دکمه های رنگی ساخته شده اند .

آموزش تصویری گل سازی

دوست دارید با فرزندتان یک بازی و سرگرمی جالب و دوست داشتنی را دنبال کنید . اگرلباس هایی دارید که دورریختنی و کهنه شده اند دکمه های آن ها را جدا کنید و برای تزیینات احتمالی که در آینده پیش رو دارید نگه دارید . یکی از همین تزیینات با دکمه ساختن شاخه گل های دکمه ای است .

برای ساخت این شاخه گل ها به فوم های رنگی ، دکمه های رنگارنگ ، سیخ های چوبی ، روبان برای برگ ، نخ و سوزن و یا سیم به جای نخ نیاز دارید .

آموزش تصویری گل سازی

گل ها را بسته به اندازه دکمه هایی که دارید از فوم یا لایه های ضخیم عروسک سازی برش بزنید .  سوزن یا سیم را از زیر لایه به سمت رو عبور دهید و دکمه ها را بر اساس اندازه و تنوع رنگی که دارند از سوزن عبور داده و مجددا به پشت لایه برگردانید و به چوب گره بزنید .

آموزش تصویری گل سازی

یک گلدان برای گلهایی که ساخته اید تهیه کنید . می توانید سر نوشابه های قوطی فلزی را ببرید . کمی ماسه داخل قوطی بریزید و سیخ های چوبی را در ماسه ها فرو کنید . هم استحکام بیشتری برای ایستادن و تکان نخوردن دارند و هم کل کر سنگینی خود را حفظ میکند و تعادل بیشتری دارد . از روبان سبز به صورت گره معمولی یا گره پاپیونی روی ساقه ی گل برگ بزنید .

آموزش تصویری گل سازی

این گلدان که حالت یک طرفه دارید برای تزیین قفسه ها مناسب است .

 

فاطمه

نگاشته شده توسط فاطمه جهت دنبال کردن ایشان روی کلیک کنید در حال حاضر ایشان تعداد 125 مقاله ی منتشر شده دارند
فاطمه درباره خودش چنین می گوید : من کیستم ؟ موجودی که بی لطف خدا نیستم ...

تا این لحظه به جز شما 24,068 بازدید کننده دیگر این مقاله را خوانده و ۹ دیدگاه برایش نوشته اند لطفا شما هم نظر خودتان را بنویسید
مطالب زیر هم میتونه براتون جالب باشه

نظر شما چیه ؟

نظرات شما را حتما خواهیم خواند

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>