دوره آموزش رایگان ساخت انوا...
\r\n\r\nاگر مدیر شرکت هستید امروز...
دانلود نرم افزار  مدیریت شر...
cms حروف اول عبارات Content Managemen...
سیستم تولید فیش حقوق برای ک...
c

یکم تا سوم نوروز ۹۳

سلام

مدتی بود به اینترنت دسترسی نداشتم امروز بعنوان عرض اردات خدمت قمری های عزیز چون چیزی هم برای نوشتن ندارم خلاصه ای از روزهای یکم تا سوم سال ۹۳ را می نویسم ، شاید بخش یاداشت های قمر بتواند خاطراتم را ثبت کند .

هر چند که برنامه ریز داشتیم عید را در مسافرت باشیم اما چون قبل ما پدر و مادربرنامه یزی کرده بودند یا انتظار داشتند همگی دور آنها جمع شویم رفتیم پیش آنها راستی مجددا عید را خدمت شما تبریک می گویم امیدوارم سال خوبی داشته باشید .

روز دوم پدر یک گوسفند برای نازنین زهرا قربانی کرد البته من راضی به زحمت ایشان نبودم چون دیدم ۷۰۰تومان برای خرید میوه و آجیل صرف کرده بود !خوب خوش به حال ما چون آجیل نخریدیم  و این قربانی توانست گوشت کبابی ما را برای گشت و گذار های کوچک در اطراف مهیا کند .

چند جایی که در این مدت بودیم :

روستای کلیسا:

روی عکس ها کلیک کنید بزرگتر می شوند

روستای کلیسا (7)

آدرس : زنجان -ماهنشان-روستای کلیسا

یک روستای تاریخی است که مطمئنا یش از ماها آبادانتر بوده است

دلیل نامگذاری آن به کلیسا وجود بقایایی از یک بنای خیلی  قدیمی که کلیسا نامیده می شود .در مورد این بنا می توانید این تصویر را مشاهده کنید :

روستای کلیسا

روستای کلیسا (8)

روستای قلعه :

قلعه

به خاطر وجود قلعه ی تاریخی بر فراز صخره های بلند این روستا قلعه نام گرفته ،حفار های باستانی در دل صخره ها و ساخت قلعه ها یا دژ ها بر بالای کوهای دست نیافتنی شناسنامه های تاریخی بودن این روستا است .

و در دل طبیعت روستای بایچه باغ :

قلعه چای

تصویر بالا رودخانه ی قلعه چای و کوهای بکر بایچه باغ را نشان می دهد .

صدای آرامش بخش رودخانه ، احساس خوبی در هوای پاک و خنک به تو می دهد وقتی که کتری هم روی آتش بجوشد و چای ذغالی آماده ی خوردن باشد ، کباب روی ذغال هم لذت خاصی دارد .

امروز برگشتیم خانه یک مهمان هم داریم :

السا کوچولو دختر عموی نازنین زهرا اومده عید دیدنی .

السا خیلی مهربان است ، داره نازنین زهرا را تاب میده نازنین هم داره تشویقش میکنه !

السا نازنین زهرا

داریم آماده می شیم فردار بریم مسافرت ، از این رو چند روز به اینترنت دسترسی نحواهم داشت . شاد و سلامت و سربلند باشید . خداحافظ

 

مدیریت قمر

نگاشته شده توسط مدیریت قمر جهت دنبال کردن ایشان روی کلیک کنید در حال حاضر ایشان تعداد 201 مقاله ی منتشر شده دارند
مدیریت قمر درباره خودش چنین می گوید : زمانبندی مناسب مطالب ،مسائل فنی ،تلاش جهت ادامه فعالیت سایت در مسیر ، نوشتن دانسته های خود و... که باعث شده دوستان ما را با نام مدیر سایت بشناسند . وضعیت فعلی :"رشته ای بر گردنم افکنده دوست می کشد هر جا که خاطرخواه اوست"

تا این لحظه به جز شما 454 بازدید کننده دیگر این مقاله را خوانده و ۶ دیدگاه برایش نوشته اند لطفا شما هم نظر خودتان را بنویسید
مطالب زیر هم میتونه براتون جالب باشه

نظر شما چیه ؟

نظرات شما را حتما خواهیم خواند

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>